Oidentifierad konstnär
2021-02-20
877006
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Paris, olja på duk, 1900-tal, otydligt signerad, 66 x 95 cm.