Klubbat för:
2 200 SEK
1 500 SEK
CARL MALMSTEN, "Curt", vägglampa, 1900-tal, ek, djup från vägg 45 cm
Smärre slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
876999
2021-02-18