Bordslampa
2021-02-18
876977
| Klubbat belopp | 650 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
BORDSLAMPA, 1960-tal, höjd inkl lampskärm av textil, ca 62 cm.
Bruksslitage, Ej funktionstestad SAV garanterar ej funktionen