Klubbat för:
11 000 SEK
Utropspris
6 000 SEK
PABLO PICASSO (1881-1973): "Le Vieux Roi", litografi, 1959, stämpelsignerad, upplaga 1000, I. bladmått ca 64,5x49,5 cm
876942
2021-02-14
Gör en kostnadsfri värdering här