Oidentifierad konstnär
2021-02-20
876921
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, historiserande motiv, olja på pannå, 1800-tal, ej signerad, 20 x 29,5 cm.
Krackelyr, retuscher.