Oidentifierad konstnär
2021-02-20
876908
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR,Læsø, olja på duk, signerad Thorvald ? N och daterad 1933, 22 x 26 cm.
Krackelyr.