Oidentifierad konstnär
2021-02-20
876874
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Clowner, olja på pannå, 1900-talets första hälft, otydligt signerad, 24 x 19 cm.
Smärre färgbortfall.