Akvarell Kina
2021-02-17
876795
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Kina, landskapsmotiv med träd och fåglar, bär text samt stämplar, akvarell på siden , ca 71x73 cm