Väggbonader 2 st
2021-02-14
876566
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
VÄGGBONADER, 2 st, ca 1970-tal, varav av signerad Margareta Erikson samt den andra Ulla, 100x125 respektive 142x106 cm
Bruksslitage, blekta