Oidentifierad konstnär
2021-02-14
876545
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1900-tal, kvinna i säng, olja på duk, signerad, 50x71 cm