Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
TEKANNA, porslin, Kina, 1800-talets andra hälft, Kanton, cylinderformad, höjd ca 16 cm
Zustandsbeschreibung
Lock saknas, nagg
876469
2021-02-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner