Komposition oljemålning
2021-02-13
876430
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (samtida, Ryssland): Komposition, monograsignerad, signerad och daterad a tergo 2011, olja på duk, ca 60x43 cm