Astrid Sylwan färgetsning
2021-02-13
876399
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ASTRID SYLWAN (född 1970): Komposition, färgetsning, signerad, numrerad 18/35, bladstorlek ca 87x68 cm
Oramad