Oidentifierad konstnär oljemålning
2021-02-12
876365
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1700-tal, rokokodekor med latin, olja på duk, fragment av, ca 28x41 cm