Fällbord 1800-tal
2021-02-13
876334
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
FÄLLBORD, 1800-tal, mahogny, tredelad pelarfot, höjd ca 69, diameter 94 cm
Skiva med spricka, ytskador