Klubbat för:
1 500 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
OKÄND KONSTNÄR, kopia efter Rembrandt, olja på duk, ca 72x88
Zustandsbeschreibung
Krackelyr
876249
2021-02-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner