Bengt Lindström färglitografi
2021-02-21
876247
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008), färglitografi, signerad och numrerad 197/250, figurkomposition, bladstorlek 57x76 cm.
Ej examinerad ur ram.