Klubbat för:
2 600 SEK
3 000 SEK
PABLO PICASSO (1881-1973): Fredsduva, ur fredsmappen, signerad och daterad i stenen 10 mai 1962, numrerad 354/1000, litografi, 26x34cm
876220
2021-02-11