Ola Billgren litografi
2021-02-11
876211
| Klubbat belopp | 900 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OLA BILLGREN (1940-2001): Tvättställ, signerad och daterad Ola Billgren - 73, 269/330, litografi, ca 30x37 cm