Oiva Toikka glasfåglar
2021-02-15
876059
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIVA TOIKKA, glasfåglar, 2 st, signerade Oiva Toikka Nuutajärvi Notsjö, höjd ca 12-15, den storas längd 21 cm
NAgg på stjärten på den stora