Fåtölj
2021-02-15
875991
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FÅTÖLJ med FOTPALL, 1900-talets andra hälft, svar läderklädsel, bredd ca 90, höjd ca 90 sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage