Ljusstakar i silver
2021-02-15
875915
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSSTAKAR, 1 par, silver, 18/1900-tal, löstagbara ljusmanschetter, höjd ca 18 cm
Fyllda vid botten lagingar samt repor förekommer