CLAIRE VIEW
2021-02-15
875883
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
CLAIRE VIEW (f. 1957): komposition, signerade samt daterad Claire View -19, olja på duk, ca 50x39 cm