Klubbat för:
550 SEK
1 500 SEK
SVEN X:ET ERIXSON (1899-1970): kustvy, signerad "Xet" och numrerad 268/310, färglitografi, ca 32,5x46 cm
Ej examinerad ur ram
875879
2021-02-10