Byrå i rokokostil
2021-02-14
875700
| Klubbat belopp | 1 600 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BYRÅ, omkring 1900-talets mitt, mahognyfanér med intarsiadekor, toppskivan av marmor, beslag av mässing, höjd ca 80, 96x48 cm
Bruksslitage