Ragnar Swahn oljemålning
2021-02-14
875632
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
RAGNAR SWAHN (1888-1964) Kalmar slott, signerad, olja på pannå, ca 79x122 cm