Klubbat för:
1 200 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
FASKINKNIV, Sverige, m/1848, med balja, stämplad med ankare för flottan, total längd ca 60 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage
875598
2021-02-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner