Bordslampa Schaco
2021-02-14
875556
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 300 EUR |
BORDSLAMPA, modell 1285 Schaco, Tyskland 1930-tal, emaljerad grön metallskärm, höjd 40 cm, bredd 25 cm.
Åldersrelaterat slitage och märken.