Golvlampa 1960-tal
2021-02-15
875448
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 SEK |
GOLVLAMPA, 1960-tal, mässing, teak, fot i metall, total höjd ca 138 cm
Slitage, märken