Bengt Lindström litografi
2021-02-11
875433
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Komposition, signerad Lindström, 54/150, färglitografi, bildmått 55x73 cm