Klubbat för:
1 100 SEK
1 500 SEK
SPÄNNEN, DRÄKTSMYCKEN, ARMBAND, av varierande ålder, mestadels 1800-tal, några i silver, armbandets längd ca 18 cm
Slitage
875411
2021-02-14