Två plaketter Kina
2021-02-13
875274
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
PLAKETTER, porslin, Kina, 1900-tal, polykromt handmålad dekor med figurscener, signerade, 25x36 cm
Bruksslitage