Bordslampa
2021-02-13
875259
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BORDSLAMPA, Kina, 1900-tal, genombruten och med målad dekor, höjd ca 31 cm
Slitage, funktionen garanteras ej