Yngve Ekström vilstol Kurva
Klubbat för:
1 700 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
YNGVE EKSTRÖM, ´´Kurva´´ vilstol, 1950-tal, formböjd bok, teakfanér, lädersits, sitthöjd ca 42 cm
Kuntoraportti
Slitage, märken
875214
Päivämäärä:
2021-02-15