Armband 18k guld
2021-02-14
875187
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 40 000 SEK |
ARMBAND, 18k guld, Italien, med 17 syntetiska rubiner, längd 22 cm, bredd 6 cm, vikt 95,2 g
Mindre burksslitage, smärre nagg på en syntetisk rubin.