Peter Dahl färglitografi
2021-02-20
874920
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETER DAHL (född 1934): Komposition ur Fredmans epistlar, färglitografi, signerad, bladstorlek 42,5 x 29 cm.