Ulrica Hydman-Vallien
2021-02-14
874738
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ULRIKA HYDMAN VALLIEN (1938-2018): "Kärleksbild", signerad Ulrica HV, numrerad 910/1600, färglitografi, bildmått ca 57x73 cm
Oramat blad