Stig Claesson litografi
2021-02-11
874704
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
STIG "SLAS" CLAESSON (1928-2008:): Nakenmodell, signerad samt numrerad 30/75, ca 53x38 cm