Tazza
Klubbat för:
5 600 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
TAZZA, 1800-talets slut, patinerad brons samt kolmårdsmarmor, höjd 40 cm
Kuntoraportti
Smärre nagg
874668
Päivämäärä:
2021-02-11