Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
ATTACHÉVÄSKA, läder i imitation av krokodil, 1920/30-tal, Frankrike, beslag av förkromad metall, ca 25x35 cm
Bruksslitage, patina
874613
2021-02-13