Laxserveringsbestick
2021-02-13
874611
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 500 SEK |
LAXSERVERINGSBESTICK, 4 dlr, silver, Minerva Paris, tidigt 1900-tal, dekor i form akantusbård och blommor, längd ca 17 cm, total cikt ca 105 g
Smärre slitage