Rudolf Törnbom porträtt
2021-02-14
874586
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
RUDOLF TÖRNBOM (1831-1871) Växjö, olja på duk, porträrt, signerad samt daterad, 47x40 cm
repor samt krackeleringar