Helmtrud Nyström Figurkomposition
2021-02-10
874495
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
HELMTRUD NYSTRÖM (född 1939): Figurkomposition, signerad och daterad Helmtrud Nyström 2002, numrerad 106/125, färglitografi, bildmått ca 29x38 cm