Klubbat för:
1 900 SEK
2 000 SEK
BRUNO MATHSSON & PIET HEIN, "Superellips", matbord, förkromade spännben, vitlackerad skiva, höjd 70, 135x90 cm
repor, färgbortfall, naggar
874381
2021-02-14