Lampetter / väggdekor
2021-02-20
874373
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LAMPETTER / VÄGGDEKOR, 1 par, 1900-talets andra hälft, mässingsplåt, 2 hål vardera för infästning av sladdar / el, mått 21x22x60 cm vardera
Mindre bucklor