Soffbord Säffle Möbelfabrik
Klubbat för:
350 SEK
1 500 SEK
YNGVAR SANDSTRÖM & ALGOT TÖRNEMAN, soffbord, 1960-tal, underede av teak, kvadratisk skiva med emaljerad dekor, brännstämplad undertill Säffle Möbelfabrik, samt signerad i emaljskivan, höjd ca 53, 90x90 cm
Bruksslitage
874361
2021-02-14