Stolar 4 st 1800-tal
2021-02-11
874318
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
STOLAR, 4 st, senempire, 1800-tal, fanérade i jakaranda, skuren dekor, sitthöjd 46 cm
Lagningar, sprickor, slitage, skador, avslag