Ampel
2021-02-11
874315
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
AMPEL, 1900-talets början, empirestil, stommei brons, för 6 ljus, kupa i bemålad plåt, höjd 75, diameter 66 cm
Slitage, färgbortfall