Einar Jolin
2021-02-11
874213
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
EINAR JOLIN (1890-1976): Komposition, signerad Jolin, färglitografi, numrerad 32/360, bildmått ca 55x45 cm