Edition Luxe Jaeger le Coultre Reverso Grande

Klubbat för:

54 000 SEK

Utropspris

45 000 SEK

JAEGER LE COULTRE, Reverso Grand Taille, armbandsur, 18K, 1997, manuellt urverk, rödguld, safirglas, krona med monogram, läderrem med sölja 18K i original, ref nr. 270.1.62, serie nr. 1869765, diam ca 26x36.5 (42) mm, certifikat daterat december 1997, garantifolder, tag, box med inredning samt ytterkartong medföljer

Fint bruksskick. Boxens inredning med slitage. Fungerar vid inlämningstillfället. SAV garanterar ej funktionen.

874096

2021-03-28